چگونه بازی زندگی را ببریم؟

سلام. اسم من گِرِگ هارت است و البته به نام کی‌لین هم شناخته شده‌ام. اسم دومی که بعد از زندگی کردن به مدت طولانی در آسیا و عاشق آنجا شدن برای خودم انتخاب کردم.
ممکن است شما من را به …

سلام. اسم من گِرِگ هارت است و البته به نام کی‌لین هم شناخته شده‌ام. اسم دومی که بعد از زندگی کردن به مدت طولانی در آسیا و عاشق آنجا شدن برای خودم انتخاب کردم.

ممکن است شما من را به عنوان ۱۰ استاد برتر آسیا یا استاد موفقیت شماره یک آسیا و یکی از مربیان در فیلم پرفروش «راز متا» بشناسید یا اینکه مقاله‌ها و ستون‌های من را در مجله‌ام خوانده یا سمینارهایم را دیده باشید. این روزها من را بیشتر به عنوان مربی قلب می‌شناسند. به خاطر اینکه من همیشه یک رابطه قلبی با افراد برقرار می‌کنم و زندگی آنها را تغییر می‌دهم. ولی چیزی که ممکن است شما ندانید این است که من بیش از ۲۰ سال از زندگی‌ام را به مطالعه و یافتن رازهای عمومی موفقیت اختصاص داده‌ام. من مصمم بوده‌ام که موفق باشم و در عین حال از زندگی‌ام لذت ببرم. من هزاران هزار نفر از افراد معمولی، موسسان، استادان، معلم‌ها، مربیان و رهبران شرکت‌های مختلف را تعلیم داده‌ام تا نهایت پتانسل‌ها و استعدادشان را کشف کنند تا بتوانند در راه رسیدن به اهداف حرفه‌ای و شخصی‌شان با بیشترین شتاب و سرعت حرکت کنند و آرزوهایشان را زندگی کنند... و هر روز لذت بیشتری از زندگی‌شان ببرند. من مفتخرم به اینکه شیوه زندگی جدیدی را ابداع کرده‌ام: من برای انجام دادن هر آنچه می‌خواهم آزاد هستم و حالا این نوع زندگی چگونه است؟

وقتی با اولین مربی‌ام آشنا شدم او به من یاد داد که چگونه بر ذهنم تسلط پیدا کنم و شغلی را انتخاب کنم که یک استعداد واقعی من را نمایان کند و موفقیت‌های فراوانی را برایم به ارمغان بیاورد.

وقتی توانستم قدرت منحصر به فرد ذهنم و تسلط آن را بفهمم دیگر تا به امروز هیچ‌وقت نگران درآمدم نشدم. من توانسته‌ام خوشبختی و خیر و برکت را به زندگی جذب کنم. این را برای خودنمایی تعریف نکردم. این داستان را تعریف کردم تا برای شما به تصویر بکشم که چقدر مهم است به ذهنتان تسلط پیدا کنید تا بتوانید آزاد، ثروتمند، سالم و شاد باشید. اما موفقیت با این سوال‌ها شروع می‌شود:

الان کجای زندگی‌ام قرار دارم؟ زیرا جهان به طور دایمی در حال حرکت و تغییر است. در هر لحظه بسته به اینکه چگونه فکر می‌کنید، حرف می‌زنید و عمل می‌کنید، موفقیت را جذب یا آن را دفع می‌کنید.

آیا ذهنتان برای شما کار می‌کند؟ وقتی بتوانید بر ذهنتان مسلط شوید چیزهایی است که به راحتی می‌توانید به آنها دست یابید:

پیدا کردن یک کار جدید، یک موفقیت شغلی، بالا بردن درآمد، به دست آوردن درآمد اضافی، خریدن خانه رویایی‌

پیدا کردن همسر دلخواه، کاهش وزن، کنار گذاشتن سیگار، بالا بردن امتیازات بازی مورد علاقه‌تان، جهانگردی، بزرگ کردن فرزندان شاد و موفق، شاگرد اولی در مدرسه، بازخوردهای خوب در روابط، یافتن روابط دوست‌داشتنی،‌ به دست آوردن اعتمادبه‌نفس بیشتر، به دست آوردن زمان بیشتر برای لذت بردن و...

گِرِگ هارت

ترجمه: سارا جمال‌آبادی