پیوندی دیگر

بیان کردن میزان علاقه و توجهی که نسبت به شریک زندگی دارید، پس از ازدواج به دلیل گرفتاری‌ها و مسئولیت‌های زندگی کمتر بیان می‌شود. گاه زن یا شوهر پس از مدت‌ها، فرصتی برای بیان …

بیان کردن میزان علاقه و توجهی که نسبت به شریک زندگی دارید، پس از ازدواج به دلیل گرفتاری‌ها و مسئولیت‌های زندگی کمتر بیان می‌شود. گاه زن یا شوهر پس از مدت‌ها، فرصتی برای بیان علاقه و احساسات خود به شریک زندگی پیدا نمی‌کنند و این مسئله باعث می‌شود تا زندگی خسته‌کننده، تکراری و گاه غیرقابل تحمل شود.به جای این‌که همیشه خود را در گرفتاری‌ها گم کنید، خوب است که گاهی گرفتاری‌ها را رها کرده و میزان محبت و علاقه خود را به همسرتان نشان دهید.

این کار هزینه زیادی نخواهد داشت. سعی کنید در کنار همان غذایی که درست کرده‌اید، با کمی ابتکار تفاوت ایجاد کنید. ظروفی را که مخصوص مهمانی است، گاهی برای خودتان درآورده و میز یا سفره‌ای متفاوت با همان وسواسی که هنگام آمدن یک مهمان عزیز می‌چینید، بچینید و این را بدانید که هیچ‌کس به اندازه همسرتان در زندگی برای شما عزیز نیست. اگر اینگونه نبود، با او پیوند برقرار نکرده بودید. موسیقی ملایم بگذارید و هنگام صرف غذا به او و فرزندانتان بگویید چقدر به آنها علاقه دارید و در کنار آنها احساس آرامش می‌کنید.

ثریا مطلبی