امور اجرایی جشنواره فیلم فجر در استان ها به ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی واگذار می شود

کلیه امور اجرایی جشنواره فیلم فجر همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در سالجاری به مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها واگذار می شود.

به گزارش رسیده، طی نشستی که روز چهارشنبه با حضور علی غیاثی مدیرکل هماهنگی امور استان ها و دبیران مناطق هشتگانه استان های این وزارتخانه برگزار شد، مقرر شد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در هر استان به عنوان دبیر جشنواره استانی فیلم فجر انتخاب شود.

در این نشست که با حضور رمضانعلی حیدری خلیلی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان سینمایی و ابراهیم داروغه زاده معاون ارزشیابی و نظارت این سازمان و دبیر سی و ششمین جشنواره فیلم فجر و سیدحسین سیدی مدیر ارزیابی عملکرد و استانهای سازمان سینمایی برگزار شد، همچنین مقرر شد در هر استان ٢٣حلقه فیلم در ٢ سالن سینمایی و در مرکز هر استان اکران شود.

برپایه این گزارش، در جشنواره فیلم فجر که از ١٢تا ٢٢بهمن ماه برگزار می شود فقط فیلم های بخش مسابقه اکران خواهد شد و نحوه خرید بلیط جشنواره در استانها از طریق ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هر استان اطلاع رسانی خواهد شد.

در هر استان آیین گشایش این جشنواره در روز ١٢ بهمن ماه همزمان با آغاز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به صورت جشنی با شکوه و با حضور تعدادی از هنرمندان حوزه سینما برگزار می شود.

اشتراک گذاری در: