آناهیتا افشار به سریال «سایه‌بان» پیوست

با اضافه شدن آناهیتا افشار به جمع بازیگران سریال برادران محمودی، گروه تولید حدود دو هفته است که برای تصویربرداری در گرجستان به سر می‌برند.
به گزارش ایسنا، آناهیتا افشار که در حال حاضر فیلم‌های سینمایی «ویلایی‌ها» و «پل خواب» را در اکران دارد، پس از چند سال دوری از تلویزیون با حضور در سریال «سایه‌بان» برادران محمودی بار دیگر به تلویزیون باز خواهد گشت.
افشار در سریال «سایه بان» بازیگر نقش مژده دختر دایی خسرو (بهزاد فراهانی) خواهد بود تمام اتفاق‌های مربوط به حضور آناهیتا افشار (مژده) در سریال سایه بان با محمد رضا غفاری و بهزاد فراهانی در لوکیشنهای کشور گرجستان که محل کار و زندگی مژده است اتفاق خواهد افتاد.
در چهار ماه گذشته سایه بان با حضور امین تارخ (مهران ) هستی مهدوی (نسترن ) محمد رضا غفاری (آرمان) مجتبی پیرزاده (سهراب ) کامران تفتی (ناصر) محمد ولی زادگان (سعید) افسانه کمالی (سارا) پریوش نظریه (رعنا) علی اوسیوند (صباحی)بهزاد فراهانی (خسرو ) رویا جاویدنیا (مهشید)در لوکیشن های کارگاه مبل سازی چاپخانه خانه مهشید بیمارستان دادگاه خانواده به کار خود پایان داده و در حال حاضر در لوکیشن خانه رعنا در محله سرچشمه تهران مشغول به کار است.
قصه سریال سایه‌بان برادران محمودی با تکیه بر زندگی قشر کارگر، روابط، بیم‌ها و امید های آنها طراحی شده است.
در خلاصه داستان آمده است: سایه‌بان قصه‌ی زندگی امروز ما و شماست. دو رفیق که در منطقه ای کارگر نشین بزرگ شده اند، تا پای جان تلاش می کنند تا با امید چراغ خانه هایشان را روشن نگه دارند.
ایستاده اند در برابر سرنوشت سرکش. عشق و ایمان، خون می شود در رگ‌هایشان تا از پا نیفتند و دلخوش بمانند به رحمت خدا و فرداهای بهتر
اما زخمی در راه است
زخمی که سنگ محکیست برای رفاقت دیرینه شان …
بازیگران: امین تارخ، هستی مهدوی، محمدرضا غفاری، مجتبی پیرزاده، محمد ولی زادگان، رویا جاوید نیا، کاوه خداشناس، افسانه کمالی، حسام محمودی، علیرضا جعفری، سینا مهراد، افشین اخلاقی، زهرا بهروز منش با حضور پریوش نظریه، رویا تیموریان، بهزاد فراهانی و علی اوسیوند با هنرمندی کامران تفتی و با حضور آناهیتا افشار.