سریال «دل» نیمه اول سال ۹۷ تولید می شود

سریال «دل» در دو فصل ۱۷ قسمتی برای شبکه نمایش خانگی ساخته خواهد شد.
به گزارش بانی فیلم، بابک کایدان که این روزها مشغول نگارش دو قسمت پایانی سریال «پاهای بیقرار» است که همزمان تصویربرداری آن هم در حال انجام است، در کتار این مجموعه، نگارش مجموعه «دل» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی ایرج محمدی را نیز به همراه برادرش برعهده دارد.
بنا بر این گزارش، سریال «دل» نیمه اول سال ۹۷ وارد پیش تولید خواهد شد. ضمن اینکه تصویربرداری «پاهای بیقرار» نیز تا اردیبهشت ادامه خواهد داشت و پس از پایان این کار، تیم سازنده وارد پیش تولید «دل» خواهند شد. هنوز بازیگران این مجموعه انتخاب نشده اند. گرچه شنیده شده بود که «دل» فصل دوم «عاشقانه» است که گروه این خبر ار تکذیب کرد. همچنین شنیده شده بود محمدرضا گلزار و ساره بیات بازیگران اصلی این مجموعه هستند که هنوز این خبر تایید نشده است.
بابک کایدان هم اکنون به همراه برادرش میثم کایدان نگارش «دل» را برعهده دارند. این دو پیش از این هم کار نگارش فیلم های سینمایی «تگزاس» و «آینه بغل» را برعهده داشته اند.
سریال «دل» به قلم بابک و میثم کایدان و تهیه کنندگی ایرج محمدی و کارگردانی منوچهر هادی در دو فصل هر کدام ۱۷ قسمتی برای شبکه نمایش خانگی تولید خواهد شد.

اشتراک گذاری در: