«رنج پنهان»،راوی تاریخ معاصر در زعفرانیه

سریال «رنج پنهان» به کارگردانی بیژن میرباقری و تهیه کنندگی رضا جودی این روزها در منزل خسرو در لوکیشنی در زعفرانیه پیگیری می شود.
رضا جودی در گفت و گو با بانی فیلم با اعلام این خبر افزود: تصویربرداری سریال «رنج پنهان» این روزها به ۸۰ درصد رسیده است و تدوین همزمان با تصویربرداری در حال انجام است. این در حالی است که گروه در حال حاضر در منزل خسرو با بازی بهنام تشکر مستقر هستند و پس از آن به دانشگاه تهران می روند و لوکیشن بعدی نیز به بخش ساواک برمی گردد.
وی همچنین درباره شبکه پخش سریال ادامه داد: سریال در ۲۰ قسمت در دهه فجر پخش خواهد شد، اما هنوز شبکه ای به ما ابلاغ نشده است.
«رنج پنهان» سریال پربازیگری که از مهرماه در تهران کلید خورد و همچنان تصویربرداری و تدوین و مسائل فنی ادامه دارد.
فیلمنامه این سریال که بر اساس طرحی از حمیدرضا سبحانی نژاد و به نویسندگی حسین تراب نژاد و مهدی حمزه نوشته شده، قصه جوانی به نام یوسف را در دهه پنجاه روایت می کندکه دچار درگیری های مسلحانه می شود .
قطب الدین صادقی، کاوه خداشناس، بهنام تشکر، اتابک نادری، سمیرا حسینی، کریم امینی، فرشید زارعی فرد، علی غلامی، مهدی سقا، آزاده سدیری، سونیا اسماعیلی، علی شجاع، فرهاد روشن، مهران میرزایی و… از جمله بازیگران این سریال هستند.
«رنج پنهان» سریال بیست قسمتی است که به تهیه کنندگی رضا جودی و کارگردانی بیژن میرباقری در دهه فجر آماده پخش می شود و برای سیما فیلم تولید می شود و قرار است روی آنتن یکی از شبکه های سیما برود.

(بازدید: 17)

اشتراک گذاری در: