نظر رئیس کمیته فرهنگی، هنری و رسانه کمیسیون فرهنگی مجلس درباره جشنواره فیلم فجر امسال

رئیس کمیته فرهنگی، هنری و رسانه کمیسیون فرهنگی مجلس صف‌های طویل سینماهای مردمی را بیانگر استقبال بالای مخاطبان برشمرد و گفت: ضرورت دارد که برای این صف‌های طویل تدبیری اندیشیده شود.

احمد مازنی در گفت‌وگو با خانه ملت با اشاره برگزاری سی ششمین جشنواره فیلم فجر، عنوان کرد: جشنواره امسال با تمام محسنات خود نقایصی داشت که البته این مسائل زحمات و تلاش‌‎های برگزارکنندگان و بدنه زحمتکش جشنواره را زیر سئوال نمی‌برد.

نماینده مردم تهران، ری، شمرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: علاوه بر نحوه انتخاب داوران که به شیوه آن نقد وارد است به نحوه بلیط فروشی جشنواره نیز نقد وارد است و مردم برای تهیه بلیط با مشکل مواجه می‌شدند.

وی به استقبال بالای مخاطبان از جشنواره فیلم فجر امسال اشاره و اظهار کرد: صف‌های طویلی که امسال در پشت سینماهای کشور وجود داشت بیانگر علاقه مردم به جشنواره و سینما است و باید برای سهولت دسترسی مردم به بلیط برنامه‌ریزی بهتری صورت گیرد؛ بسیاری از مردم ساعت‌ها در صف سینما ایستادند که می‎توان تدبیری در این زمینه به خرج داد.

رئیس کمیته فرهنگی، هنری و رسانه کمیسیون فرهنگی مجلس اضافه کرد: بازخوردها از جشنواره امسال و آثار ارائه شده در آن حاکی از این است که جشنواره امسال از کیفیت بالاتری نسبت به سال‌های گذشته برخوردار بوده است و در اگر بخواهیم به جشنواره امسال نمره‌ای بدهیم، نمره ۱۶ را مناسب می‌دانیم.

(بازدید: 1)

اشتراک گذاری در: