نمایش فیلم «زیر سقف دودی» در دانشگاه فیلم و تلویزیون هندوستان

جشنواره فیلمهای ایرانی در دانشگاه فیلم و تلویزیون هندوستان واقع در شهر پونا با حضور پوران درخشنده و محمد هادی کریمی تهیه کننده ، کارگردان و مشاور فیلم «زیر سقف دودی» و رایزن امور فرهنگی، زارع و جمعی از دانجشویان و کارمندان ایرانی و فیلم سازان هندی برگزار شد .
به گزارش رسیده،در ابتدای مراسم فیلم زیر سقف دودی اکران شد.سپس درخشنده به نقد و بررسی اهداف و عقاید خود برای ساخت این فیلم پرداخت. او در ابتدا از حضور حضار تشکر کرد و گفت بسیار خوشحال هستم که فرصتی به وجود آمده که دوکشور ایران و هندوستان می توانند نظرات ، اعتقادات و پیشنهادهای خود را مبادله کنند و به دنبال راه حلی برای ساختن فیلم هایی با نقاط مشترک در آینده ای بسیار نزدیک داشته باشند .
در ادامه او در مورد ساخت ۱۲ فیلم ساخته شده خود بخصوص «هیس دخترها فریاد نمی زنند» صحبت کرد و گفت بعد از آن فیلم زیر سقف دودی نیز در بسیاری از کشورها پخش و مورد استقبال عده کثیری از تماشاچیان قرار گرفته  است.بعد از اکران این فیلم بسیاری از حضار نظراتشان را درباره فیلم مطرح کردند و اغلب گفتند این فیلم با همین موضوع و محتویات ، نمونه بارز زندگی آنها یا اطرافیانشان است که متاسفانه امروز در بیشتر نقاط دنیا اتفاق می افتد.

(بازدید: 7)

اشتراک گذاری در: