دایی: مدیریت خوب باشد، خصوصی سازی به سود فوتبال کشور است/ وقفه لیگ به ضرر تمام تیم ها خواهد بود

به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان علی دایی، سرمربی تیم فوتبال سایپا در نشست خبری پیش از دیدار با سپیدرود رشت گفت: بعد از وقفه ی لیگ بازی مهمی داریم و تلاش می کنیم تا به پیروزی برسیم. مدتی است نتایج خوبی نگرفتیم اما فردا تلاش می کنیم تا با یک بازی خوب 3 امتیاز بگیریم.

او ادامه داد: بطور حتم وقفه لیگ به ضرر تمام تیم ها است و ما هم مانند بقیه تیم ها تمرین و بازی دوستانه برگزار کردیم.

سرمربی سایپا همچنین گفت: مدیرها برای اینکه تیمشان بتوانند نتایج بد را جبران کنند، مربیان را عوض می کنند. متاسفانه وضعیت نفت مشخص نیست، یک جلسه را با مالک نفت داشتیم اما چشمم آب نمی خورد پول مان را بدهند.

 دایی در مورد خصوصی سازی سرخابی ها اظهار کرد: خصوصی سازی باشگاه ها به نفع فوتبال کشور است اما اگر مدیران با کفایت بتوانند آنها را اداره کنند. مدیران با کفایت می توانند از استقلال و پرسپولیس سالی 200-300 میلیارد در بیاورند اما به دلیل بعضی مشکلات که یکی از آنها سیاست است، این اتفاق رخ نمی دهد. من سلطانی فر، وزیر ورزش را دوست دارم اما خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس کار سختی است.

دایی در مورد جذب بازیکن خارجی گفت: دنبال بازیکن خارجی در خط هجومی هستیم اما بازیکنانی که تست دادند به درد تیم ما نمی خورند.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در مورد شب زنده داری بازیکنان گفت: زمان ما نیز شب  زنده داری بود، اما به این شدت نبوده است و من به ندرت ساعت 12 شب را می دیدم. ما زندگی حرفه ای نداریم اما متاسفانه گفتن من چاره ای نمی شود و اگر مدیر تیمی می گوید من 4 صبح آمدم به کسی ربطی ندارد و دیگر نمی توان به بازیکنان خورده ای گرفت. متاسفانه جامعه خراب شده است و این مسئله مختص به فوتبال نیست و در تمامی رشته ها دیده می شود.

او خاطرنشان کرد: زمانی که در بایرن بازی می کردم برخی بازیکنان، شب و پس از پایان مسابقه بیرون رفتند که جریمه های سنگینی شدند. زمانیکه در بایرن بودم منشی هر شب به من زنگ می زد تا ساعت 11 شب خواب باشم و پس از 20 روز دیگر خسته شد و تماس نگرفت.

انتهای پیام/

اظهارات علی دایی پیش از دیدار مقابل سپید رود رشت