حراج انگشتر اهدایی رهبر معظم انقلاب برای کمک به زلزله‌زدگان+ عکس

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، بازار ابراز همدردی اقشار مختلف با بازماندگان زلزله سر پل ذهاب داغ است، به داغی دل مادرانی که چشم انتظار ساعتی برای یافتن فرزندانشان از پس خروارها آوار هستند.

تعدادی از اهالی فرهنگ و هنر ساعاتی پس از زلزله مهیبی که شامگاه 21 آبان‌ماه در کرمانشاه رخ داد و بسیاری را داغدار کرد، با انتشار مطالبی در فضای مجازی با آسیب‌دیدگان و خانواده‌های کشته‌شدگان ابراز همدردی کردند.

بیشتر بخوانید: روایت عسکری از"ویرانه‌های مقدس" کرمانشاه+ عکس و فیلم

سجاد شاکری، از جمله شاعران آئینی کشور، با انتشار تصویری در فضای مجازی، اقدام به حراج انگشتر اهدایی مقام معظم رهبری برای کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه کرد. او در این رابطه نوشته است:

هو الودود
بفرمایید امر خیر

اگه نگم عزیزترین، بی‌شک یکی از عزیزترین چیزهایی که تو این دنیا دارم، همین انگشتریه که از دست مبارک حضرت آقا هدیه گرفتم. اما عزیزتر از این انگشتر، سلامتی و حفاظت از برادران و خواهران زلزله‌زدمه که این ایام نیازشون به اولیات زندگی خیلی بیشتر از نیاز من به این انگشتر دوست داشتنیه. به همین منظور، تصمیم گرفتم این انگشتر رو برای کمک به مردم شریف کرمانشاه عزیز به فروش برسونم و با مبلغ حاصله مرهمی روی زخم عزیزان هم‌میهنم بذارم... .

 حراج انگشتر اهدایی رهبر معظم انقلاب برای کمک به زلزله‌زدگان+ عکس

انتهای پیام/