به گزارش ایلنا، در یکی از دیدارهای دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، تیم های الوصل امارات و پرسپولیس برابر هم صف آرایی می کنند. سرخپوشان که در لیگ داخلی قهرمانی خود را قطعی کرده اند، در لیگ قهرمانان آسیا نیز با 6 امتیاز صدرنشین گروه C هستند و امیدوارند با پیروزی در خانه الوصل، راه صعود به مرحله حذفی را هموار کنند.

بازی رفت در حالی با برتری 2 بر صفر به پایان رسید که شاگردان برانکو کار سختی را برابر حریف اماراتی نداشتند و موقعیت های گلزنی فراوانی را به روی دروازه الوصل ایجاد کردند اما در نهایت با همان دو گلی که در نیمه اول به ثمر رساندند، موفق به پیروزی شدند.

در این گروه پس از پرسپولیس 6 امتیازی، تیم های السد و نسف قارشی هم با 6 امتیاز رده های دوم و سوم را در اختیار دارند و الوصل بدون امتیاز قعرنشین است.

با گزارش لحظه به لحظه این دیدار همراه شوید:

داور: داور وسط: ما نینگ        کمک ها:  کاو یی  - شی ژانگ

اخطار:

 

ترکیب الوصل:

یوسف عبدالله، سالم جمعه اواد، عبدالله جاسم علی، عبدالله صالح،هزا سالم محمد، علی سالمین البلوشی، آنتونی کاسرس، رونالدو مندز، فابیو لیما، عبدالله النغبی و علی صالح علی 

 

ترکیب پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، صادق محرمی، حسین ماهینی، جلال حسینی، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری،‌ کمال کامیابی‌نیا، وحید امیری، فرشاد احمدزاده، علی علیپور و سیامک نعمتی

 

گزارش بازی؛ نیمه اول