استفلال خوزستان همیشه رقیبی سختی بوده است

به گزارش خبرنگار مهر، برانکو ایوانکوویچ شامگاه امروز پس از پیروزی تیمش در برابر استقلال خوزستان در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: استقلال خوزستان همیشه یک رقب جدی برای ما بوده و من برای این بازی احترام خاصی قائل هستم.

وی افزود: بازی کردن با استقلال خوزستان به خصوص در اهواز همیشه سخت بوده است به خصوص اینکه ما در این بازی بدون چند بازیکن اصلی خود که اغلب ملی پوش هم هستند وارد میدان شدیم.

ایوانکوویچ تصریح کرد: از سوی دیگر ما بازی با الهلال که خیلی مهم و حساس است را پیش رو داریم. ضمن اینکه هنوز خاطره تلخ شکست سنگین در ذهن بازیکنان ما وجود داشت. این مسئله برای این بازی به خصوص اینکه در برابر حریف سرسختی هم قرار داشتیم همه را نگران کرده بود.

وی ادامه داد: با تمام این شرایط ما برای پیروزی وارد میدان شده بودیم. به همه بازیکنان خود بابت این پیروزی تبریک می گویم و از هواداران خود که حتی در این بازی خارج از خانه یار دوزادهم ما بودند نیز تشکر می کنم. امروز آنها خیلی خوب و پرشور بودند و من وقتی این شور را روی سکوها می بینم بسیار خوشحال می شوم.

سرمربی تیم پرسپولیس عنوان کرد: ما این بازی را به خوبی شروع کردیم و موفق شدیم در همان نیمه اول سه گل به حریف بزنیم ولی در ادامه گلی را دریافت کردیم که اصلا نباید آن را دریافت می کردیم چرا که این بازی باعث ایجاد امید در بین بازیکنان حریف شد. ما با پنالتی می توانستیم به گل چهارم دست پیدا کنیم که این پنالتی را منشا به هدر داد. اگر این پنالتی به گل تبدیل می شد کار ما خیلی راحت تر می شد.

به گزارش خبرنگار مهر، از سری رقابت های هفته نهم لیگ برتر باشگاه های کشور، عصر امروز تیم های استقلال خوزستان و پرسپولیس تهران در ورزشگاه الغدیر اهواز به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی را تیم قرمزپوش تهرانی با نتیجه سه بر یک به سود خود خاتمه داد.

ادامه دارد...