آویگدور لیبرمن، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی امروز (سه‌شنبه) گفت که همکاری امنیتی میان تشکیلات خودگردان فلسطین و اسرائیل بسیار عمیق است.

به گزارش ایسنا، آویگدور لیبرمن در مصاحبه با کانال 14 تلوزیون رژیم صهیونیستی خاطرنشان ساخت که تشکیلات خودگردان فلسطین همکاری امنیتی را یک مصلحت مشترک و متقابل می‌داند، لذا ما باید در راستای حفظ آن تلاش کنیم.
او گفت: ما باید از ماموران تشکیلات خودگردان فلسطین تقدیر و تشکر کنیم.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فسطین، روز گذشته سرویس‌های امنیتی تشکیلات خودگردان دو نظامی اسرائیلی را از دست جوانان فلسطینی در شهر جنین نجات دادند.
در همین حال، روزنامه عبری زبان یدیعوت احرونوت تصریح کرد که در صورت عدم مداخله سرویس های امنیتی تشکیلات خودگردان، "فاجعه‌ای بزرگ" به وقوع می‌پیوست.
سرویس‌های امنیتی تشکیلات خودگردان روز گذشته اسلحه سرقت شده یکی از نظامیان اسرائیلی در جنین توسط جوانان فلسطینی را به وی بازگرداندند.
روزنامه عبری زبان "اسرائیل الیوم" نوشت که جوانان فلسطینی در شهر جنین روز گذشته به دو نظامی اسرائیلی حمله کرده و آنها را به شدت مورد ضرب و شتم قرار داده و مجروح کردند.
جوانان فلسطینی همچنین اسلحه یکی از این نظامیان را هم به غنیمت گرفتند.
روزنامه مذکور افزود که سرویس‌های امنیتی تشکیلات خودگردان با همکاری نظامیان اسرائیلی توانستند اسلحه را پیدا کرده و به نظامیان اسرائیلی بازگرداندند.

انتهای پیام