حضور استقلال‌خوزستان در جام‌حذفی در هاله‌ای از ابهام

باتوجه به این‌که مالک جدید شرکت گروه ملی هنوز امور مربوط به این شرکت را به دست نگرفته و تکلیف باشگاه استقلال خوزستان نیز مشخص نشده است، حضور این تیم در مرحله یک‌هشتم نهایی جام‌حذفی کشور در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، دو هفته از برگزاری مناقصه شرکت گروه ملی می‌گذرد و در حالی که سیدعبدالرضا موسوی، مالک این شرکت شده است، به دلایل نامعلوم هنوز امور مربوط را به دست نگرفته و با توجه به این‌ شرایط، هنوز تکلیف باشگاه استقلال خوزستان مشخص نشده است. بر این اساس گفته می‌شود که حضور این تیم در مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

استقلال خوزستان باید پنجم آبان‌ماه در دیداری خارج از خانه به مصاف ملوان برود که با توجه به عدم تعیین تکلیف باشگاه، شرایط برای حضور این تیم در این بازی فراهم نیست و این باشگاه هنوز نتوانسته بلیت سفر به انزلی و همچنین هزینه رزرو هتل را تهیه کند.

به نظر می‌رسد، مشکلات استقلال خوزستان تمامی ندارد و باز هم می‌طلبد که مسئولان استان تلاش بیشتری برای رفع این مشکلات داشته باشند تا این تیم روزهای آرام‌تری را در لیگ برتر و جام حذفی پیش‌روی خود ببیند.

انتهای پیام