پنج مدال تکواندوکاران ایران در روز نخست جام ریاست فدراسیون جهانی/تقدیم مدال طلا به شهید «حججی»

به گزارش ایرنا، نخستین دوره مسابقات «جام ریاست فدراسیون جهانی» در رده سنی جوانان و بزرگسالان از صبح امروز (شنبه) در سالن «یونیورسال» تاشکند پایتخت ابزکستان آغاز شد.
در پایان نخستین روز از این رقابت‌ها، «احمد محمدی» در وزن منهای 87 کیلوگرم موفق به کسب مدال طلا شد و «سجاد مردانی» در به اضافه 87 کیلوگرم مدال برنز گروه مردان را کسب کردند.
در گروه زنان نیز، «کیانا اخوان» در وزن منهای 46 کیلوگرم بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و نقره گرفت و «فاطمه مداحی» در همین وزن و «سودابه پورصادقی» در منهای 49 کیلوگرم صاحب گردن آویز برنز شدند.
همچنین امروز، «امیرحسین ساسان»، «عرفان ناظمی»، «پوریا عرفانیان»، «سعیده وکیلی»، «فاطمه اموری»، «پریسا جوادی»، «فاطمه روحانی» و «زهرا پوراسماعیل» از رسیدن به مدال بازماندند.
فردا (یکشنبه) و در دومین روز این دوره از مسابقات، «مهدی اسحاقی» و «ابراهیم صفری» در منهای 54 کیلوگرم، «محمدصادق دهقانی» و «حمیدرضا هادیان» در منهای 58، «آریان محمدی»، «مهدی یوسفی» و «سروش احمدی» در منهای 63، «سالار وحیدی» و «علیرضا علیاری» در منهای 68، «مهدی جلالی» و «سیداحمد خسروفر» در منهای 74 کیلوگرم در گروه مردان و «زهرا شجاعی» و «حنانه همتی» در منهای 62 کیلوگرم زنان روی شیاپ‌چانگ می‌روند.
به نفرات اول تا سوم این مسابقات به ترتیب 20،‌ 12 و 7.20 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد.
شبد**3783**9122
خبرنگار: امیر میرزاییان** انتشار دهنده: مهدی نعمتی

انتهای پیام /*