گاز گرفتگی 8 نفر درمجتمع مسکونی در تهران

سید جلال ملکی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: حادثه گازگرفتگی در یک مجتمع مسکونی در جمال‌آباد میدان خبیر، خیابان نورافشان شب گذشته به سامانه 125 اعلام شد که بلافاصله ماموران یک ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.
وی اظهار کرد: در یک مجتمع مسکونی 5 طبقه 26 واحدی و در طبقات مختلف و در برخی از واحدها نشت گاز منوکسید کربن اتفاق افتاده بود که با حضور آتش نشانان 7 نفر از ساکنان این ساختمان توسط آتش نشانان بسلامت خارج شدند.
ملکی ادامه داد: 8 نفر دیگر از ساکنان شامل 3 آقا و 5 خانم دچار مسمومیت شده بودند که آتش نشانان این افراد را تحویل عوامل اورژانس دادند.
وی درباره علت وقوع این حادثه نیز گفت: بررسی کارشناسان آتش نشانی مشخص شد در طبقه منفی دوم، داخل موتورخانه به دلیل شکستگی و ترک‌خوردگی دودکش، گاز مونوکسید کربن منتشر شده و از طریق رایزرها به طبقات بالایی سرایت کرده بود.
به گفته ملکی ، آتش‌نشانان ایمن‌سازی‌های لازم را انجام داده، موتورخانه را خاموش کرده و به ساکنان تاکید کردند که تا تعمیرات اساسی موتورخانه، حق استفاده از این بخش را ندارند.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار: سید جواد آل داود انتشاردهنده:موسی فعالیان
تهرام/7243/1539

انتهای پیام /*