کشف جسد دومین کارگر مفقود شده در کانال آب تهران

سید جلال ملکی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در حادثه شنبه شب مفقودی 2 کارگر، جسد دومین کارگر افغان که یک جوان 24 ساله بود با تلاش بیش از 30 ساعته آتش نشانان در حاشیه کانال آب محله کیانشهر شهرک جمهوری این جسد کشف شد.
وی بیان کرد: شب گذشته نیز اولین جسد کارگر مفقودی که یک جوان 24 ساله افغان بود در حاشیه بزرگراه بعثت کشف شد.
به گزارش خبرنگار ایرنا، شامگاه شنبه حادثه مفقود شدن 2 کارگر افغان در کانالی واقع در خیابان پیروزی، بعد از بزرگراه امام علی (ع) به آتش‌نشانی تهران اعلام شد که بلافاصله ماموران 2 ایستگاه آتش‌نشانی و عوامل شهرداری در محل حادثه حاضر شدند.
در این حادثه 5 کارگر افغان متعلق به یک شرکت پیمانکاری داخل یکی از کانالهای زیرزمینی مشغول کار بودند که به یک‌باره تعدادی از آنها از کانال خارج شده و مدعی شدند که ناگهان حجم زیادی آب در کانال جاری شده، آنها سراسیمه از کانال خارج شدند اما 2 نفر از کارگران موفق به خروج از کانال نشدند.
آتش‌نشانان پس از اعلام این حادثه به همراه عوامل شهرداری و کارگران این شرکت پیمانکاری مشغول عملیات شدند و از دریچه‌های مختلف وارد این کانال شده و به جست‌وجو در انشعابات کانال پرداختند.
با تلاش بیش از 30 ساعته آتش نشانان عملیات جستجوی کشف جسد این کارگران دقایقی قبل پایان یافت.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار: سید جواد آل داود انتشاردهنده:موسی فعالیان
تهرام/7243/ 1539

انتهای پیام /*