گوهرهای همچون محسن عزیز درس ایثار، وفاداری و شجاعت می دهند

به گزارش روز شنبه ایرنا از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در پیام سیدرضا صالحی امیری آمده است: خبر شهادت جانگداز جوان آزاده، محسن حججی که تصویرگر قساوت و خشونت افسارگسیخته دشمنان دین و آیین است، موجب تاثر و تاسف عمیق گردید.
«در جهان پرتلاطم و آشفته امروز، گوهرهایی همچون محسن عزیز، درس ایثار، وفاداری و شجاعت به وجدان های بیدار و انسان های آزاده می دهند.»
در این پیام تصریح شده است: محسن های سرزمین ما، در دفاع از حریم ولایت، دست می افشانند و سر می سپارند و به ما یادآور می شوند که تا ظلم و ستم باقی است، عاشورا و کربلا پابرجاست.
صالحی امیری می افزاید: اینجانب شهادت مظلومانه شهید محسن حججی را به مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، عموم ملت شهید پرور، بویژه مردم غیور نجف آباد و خانواده داغدار حججی صمیمانه تسلیت می گویم و از خداوند متعال علو درجات و همنشینی با اولیاءالله برای آن شهید والامقام و صبر و شکیبایی بازماندگان معزز را خواستارم.

محسن حججی 25 ساله اهل نجف آباد اصفهان عضو لشکر زرهی هشت نجف اشرف و مدافع حرم، پس از اسارت توسط گروهک تروریستی داعش در سوریه، سر از پیکر پاکش جدا کردند.
شهادت مظلومانه محسن حججی با واکنش گسترده مسوولان و چهره های فرهنگی و هنری همراه شد و هر یک با تمجید از این شهید بزرگوار، اقدام گروه تروریستی تفکیری داعش را محکوم کردند.
فراهنگ ** انتشار: امید غیاثوند

انتهای پیام /*