نشست کمیسیون فرهنگی مجلس با وزیر پیشنهادی ارشاد مثبت و مفید بود

به گزارش ایرنا، فاطمه ذوالقدر درباره نشست امروز- شنبه- کمیسیون فرهنگی مجلس با «سیدعباس صالحی» افزود: در این نشست صالحی برنامه‌های خود را در حوزه‎های مختلف ارائه کرد و با توجه به سوابق طولانی خود در حوزه فرهنگی، درباره عملکرد خویش در بخش‌های مختلف از جمله معاونت فرهنگی وزارتخانه توضیحاتی داد.
عضو هیأت رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: یکی از ویژگی‌های مثبت گزینه پیشنهادی دولت برای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارتباط سازنده و مثبت وی با سایر نهادهای فرهنگی از جمله حوزه‌های علمیه و سازمان تبلیغات و سایر نهادهای مرتبط با فرهنگ است و با این تعامل گسترده بسیاری از مشکلات را می‌توان حل کرد.
ذوالقدر با تأکید بر اینکه در این نشست عنوان شد که انتظار می‎رود صالحی تعامل مناسبی نیز با کمیسیون فرهنگی مجلس داشته باشد، گفت: دکتر صالحی همچنین درباره نحوه تعامل خود با دولت و قدرت چانه‌زنی خود برای ارتقای بودجه فرهنگی کشور سخن گفت.
نایب رئیس فراکسیون زنان مجلس ادامه داد: نمایندگان همچنین درباره ولنگاری فرهنگی، اکران فیلم‌ها، ممیزی‌ کتاب‌ها و سایر برنامه‌های فرهنگی سوالاتی مطرح کردند و صالحی نیز به این سوالات پاسخ داد.
به گزارش خانه ملت، ذوالقدر تصریح کرد: نتیجه‌گیری نهایی درخصوص رأی اعتماد یا عدم اعتماد به سیدعباس صالحی با خود اعضای کمیسیون است و کمیسیون فرهنگی به شکل واحد و همصدا درخصوص وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهارنظر نخواهد کرد.
سیام*3061*1449*تنظیم: میترا بلندقامتی*انتشار: امیر کاردان راد

انتهای پیام /*