اطلاعیه چهارم فدراسیون فوتبال/ از مهلت فروش بلیت جام جهانی 5 روز دیگر باقی است

به گزارش ایرنا، در اطلاعیه فدراسیون فوتبال، آمده است: روزهایی که برای فروش بلیت های جام جهانی در نظر گرفته شده بود، به سرعت در حال سپری است و تا پایان همین هفته فرصت باقی مانده تا علاقه مندان پرشور فوتبال، از راهی معتبر و بی دردسر نسبت به خرید بلیت های جام جهانی اقدام کنند.
در این اطلاعیه تاکید شده است: پنج روز دیگر به پایان زمان اعلام شده، فرصت باقی مانده و پس از آن دیگر هیچ امکانی برای فدراسیون فوتبال وجود نخواهد داشت تا بلیت ها را در اختیار علاقه مندان قرار بدهد چون فدراسیون فوتبال ایران مجبور است تمامی بلیت های باقیمانده خود را به فیفا بازگرداند تا از طریق سایت خود به فروش برساند.
در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است: بی تردید با نزدیک شدن به ایام برگزاری جام جهانی، اشتیاق نسبت به خرید بلیت بازی های ایران در جام جهانی افزایش خواهد یافت، اما آن زمان دیگر بلیتی در اختیار فدراسیون فوتبال نخواهد بود؛ لذا از همه علاقه مندان درخواست می شود با توجه به باقی ماندن تعداد قابل توجهی بلیت، نسبت به خرید آن تا روز پنجشنبه اقدام کنند.
تیم ملی فوتبال ایران به عنوان اولین تیم آسیایی به جام جهانی 2018 روسیه صعود کرد و در گروه دوم با تیم های پرتغال، اسپانیا و مراکش هم گروه است.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**9129**1368
تنظیم کننده: مهدی رهبر** انتشار: خیراله شفیعی

انتهای پیام /*